Kariera

Dołącz do zespołu MHC Mobility!

Jesteśmy jednym z liderów wynajmu długoterminowego w Europie, a naszą pozycję zawdzięczamy ambitnym ludziom z innowacyjnym spojrzeniem na temat mobilności. Wartości, które wyznajemy, sprawiają, że jesteśmy Wyjątkowym miejscem pracy i chcemy, by każdy nasz Pracownik czuł się wyjątkowo.

Oto, dlaczego warto, byś dołączył do naszego Zespołu:

  • Jesteśmy stabilną finansowo organizacją i jedną z najdynamiczniej rozwijających się grup na Świecie, co zapewni i Tobie stabilność oraz możliwość rozwoju.
  • Dzięki skali działania MHC Mobility możesz uczestniczyć w realizacji unikalnych projektów w branży motoryzacyjnej.
  • Dla nas najważniejsi są ludzie: pomagamy wytyczać ścieżki kariery i nieustannie wspieramy rozwój zawodowy naszych Pracowników.

Zobacz aktualne oferty pracy

Jak wygląda proces rekrutacji
w MHC Mobility?

1

Wybierz interesującą Cię ofertę pracy z listy poniżej, a następnie wypełnij formularz aplikacyjny.

2

Spotkajmy się

Jeżeli Twoje kompetencje oraz doświadczenie zawodowe są zgodne z profilem osoby, której poszukujemy, zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

3

Otrzymaj informacje zwrotną

Powiadomimy Cię jak najszybciej o naszej pozytywnej decyzji i powitamy w Zespole MHC Mobility.

Członkom Zespołu MHC
Mobility zapewniamy

Kartę Multi Sport
Prywatną opiekę medyczną
Wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
Ubezpieczenie na życie
Kursy j.angielskiego
Szkolenia i warsztaty

Rekrutacje online

Księgowy / Księgowa

Jesteś osobą, chcącą rozwijać swoje kompetencje zawodowe w międzynarodowym środowisku? Szukamy właśnie Ciebie!

Poszukujemy osoby na stanowisko KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy możliwość pracy w globalnej firmie wynajmu długoterminowego pojazdów z kapitałem japońskim, kartę Multi Sport, prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego i szkolenia indywidualne.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
  • Importowanie faktur zakupowych z systemu operacyjnego i ich weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym (VAT);
  • Wystawianie faktur sprzedaży;
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych oraz ich zgodność pod względem formalno-rachunkowym
  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
  • Uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi;
  • Realizacja czynności w zakresie zamknięcia miesiąca (rezerwy, analizy, weryfikacje, uzgodnienia)
  • Przygotowywanie niezbędnych danych do sprawozdań finansowych oraz materiałów dla audytorów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;
  • Dobra organizacja pracy i duża samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Zaawansowana obsługa programu MS Excel;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Mile widziana znajomość oprogramowania księgowego Exact.

To oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe benefity, min. opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie, szkolenia, lekcje języka angielskiego
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Royal Wilanów

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub przesłanie CV z dopiskiem „KSIĘGOWY/KSIĘGOWA”  na adres e-mail: kariera@mhcmobility.pl

Prosimy o zamieszczenie w treści cv klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez MHC Mobility z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko KSIĘGOWY/KSIĘGOWA.

Wyślij swoją aplikację

Załącznik może mieć maks. 5 MB